22. kolo, Ne 5.5.2024 17:00
Olomouc36
CHODOV 29
21. kolo, Ne 28.4.2024 17:00
CHODOV 33
Jičín30
20. kolo, Ne 21.4.2024 17:00
Šťáhlavy36
CHODOV 29
19. kolo, Ne 14.4.2024 17:00
CHODOV 25
Bohunice24
18. kolo, Ne 7.4.2024 17:00
CHODOV 29
Vsetín29
17. kolo, Ne 24.3.2024 14:15
Polanka n.O.24
CHODOV 19
16. kolo, Ne 10.3.2024 17:00
CHODOV 31
Dvůr Králové25
15. kolo, So 2.3.2024 16:00
Sokol Vršovice25
CHODOV 19
14. kolo, Ne 25.2.2024 11:30
CHODOV 32
Dukla32
13. kolo, So 17.2.2024 15:00
Zlín31
CHODOV 27
6. kolo, So 11.5.2024 10:30
Zruč n.S.30
CHODOV B29
10. kolo, Ne 14.4.2024 15:00
CHODOV B10
Chrudim0
9. kolo, So 6.4.2024 20:00
Úvaly21
CHODOV B25
7. kolo, Ne 10.3.2024 13:00
CHODOV B32
Ledeč20
2. kolo, So 11.11.2023 15:30
Ledeč25
CHODOV B28
1. kolo, Ne 5.11.2023 13:00
CHODOV B30
Zruč n.S.22
5. kolo, Ne 15.10.2023 17:00
Chrudim30
CHODOV B28
4. kolo, Ne 8.10.2023 13:00
CHODOV B37
Úvaly19
14. kolo, Po 5.6.2023 18:00
Čambavamba36
CHODOV B26
10. kolo, Po 29.5.2023 20:15
Loko Vršovice23
CHODOV B28
12. kolo, Čt 16.5.2024 20:45
CHODOV C28
Čambavamba21
8. kolo, Ne 28.4.2024 18:45
CHODOV C22
Kobylisy39
10. kolo, Ne 7.4.2024 18:45
CHODOV C25
Loko Vršovice27
6. kolo, St 15.11.2023 20:00
Sparta19
CHODOV C29
1. kolo, St 8.11.2023 20:15
Kobylisy33
CHODOV C26
2. kolo, Ne 5.11.2023 18:45
CHODOV C21
Všenory29
7. kolo, Ne 22.10.2023 18:45
CHODOV C30
Slavia31
5. kolo, Po 2.10.2023 20:00
Čambavamba25
CHODOV C22
4. kolo, Ne 24.9.2023 18:45
CHODOV C18
Praha 426
3. kolo, Po 18.9.2023 18:00
Loko Vršovice38
CHODOV C19
11. kolo, Po 20.05 18:00
Praha 4
CHODOV C
13. kolo, Po 03.06 20:15
CHODOV C
Sparta
14. kolo, Po 10.06 19:15
Slavia
CHODOV C
9. kolo, Po 17.06 18:30
Všenory
CHODOV C
1. kolo, So 18.5.2024 14:00
CHODOV32
Lions Hostivice40
1. kolo, So 18.5.2024 14:00
Zlín33
CHODOV22
1. kolo, So 18.5.2024 14:00
CHODOV28
Ivančice30
22. kolo, So 4.5.2024 15:00
Liberec22
CHODOV27
21. kolo, Ne 28.4.2024 15:00
CHODOV41
Mělník31
20. kolo, Ne 21.4.2024 12:30
Děčín24
CHODOV37
19. kolo, Čt 11.4.2024 19:00
CHODOV38
Jičín38
18. kolo, Ne 7.4.2024 15:00
CHODOV31
Lovosice25
17. kolo, Ne 24.3.2024 15:00
Chomutov14
CHODOV41
16. kolo, Ne 10.3.2024 15:00
CHODOV47
Ml. Boleslav22
28. kolo, So 18.5.2024 09:00
CHODOV19
Jičín22
28. kolo, So 18.5.2024 09:00
Lions Hostivice33
CHODOV19
28. kolo, So 18.5.2024 09:00
Karviná18
CHODOV12
28. kolo, So 18.5.2024 09:00
CHODOV20
Ivančice22
23. kolo, So 20.4.2024 09:00
Velká Bystřice24
CHODOV18
23. kolo, So 20.4.2024 09:00
CHODOV21
Zlín24
23. kolo, So 20.4.2024 09:00
CHODOV19
Náchod23
23. kolo, So 20.4.2024 09:00
VŠ Plzeň18
CHODOV23
16. kolo, So 9.3.2024 09:00
Litovel25
CHODOV20
16. kolo, So 9.3.2024 09:00
CHODOV14
Dukla22
6. kolo, So 4.5.2024 09:00
Dukla A23
CHODOV18
6. kolo, So 4.5.2024 09:00
Loko Vršovice10
CHODOV23
6. kolo, So 4.5.2024 09:00
Sokol Vršovice12
CHODOV22
5. kolo, So 6.4.2024 09:00
Loko Vršovice16
CHODOV17
5. kolo, So 6.4.2024 09:00
Šťáhlavy18
CHODOV13
5. kolo, So 6.4.2024 09:00
Talent Plzeň26
CHODOV12
4. kolo, So 16.3.2024 09:00
Úvaly16
CHODOV5
4. kolo, So 16.3.2024 09:00
CHODOV9
Talent Plzeň28
4. kolo, So 16.3.2024 09:00
CHODOV10
Dukla B21
3. kolo, So 27.1.2024 09:00
Šťáhlavy18
CHODOV17
So 11.5.2024 09:00
CHODOV16
Loko Vršovice B17
So 11.5.2024 09:00
Kobylisy B10
CHODOV24
So 11.5.2024 09:00
CHODOV17
Sokol Vršovice B12
So 27.4.2024 09:00
CHODOV18
Kobylisy B10
So 27.4.2024 09:00
CHODOV17
Loko Vršovice B15
So 27.4.2024 09:00
Sokol Vršovice B12
CHODOV20
7. kolo, So 13.4.2024 09:00
CHODOV10
Loko Vršovice A32
7. kolo, So 13.4.2024 09:00
Loko Vršovice B16
CHODOV20
7. kolo, So 13.4.2024 09:00
Sokol Vršovice A36
CHODOV9
7. kolo, So 13.4.2024 09:00
CHODOV17
Sokol Vršovice B17
8. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Lions Hostivice0
CHODOV0
8. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
CHODOV0
Loko Vršovice0
8. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Kobylisy II0
CHODOV0
8. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
CHODOV0
Astra0
8. kolo, Ne 14.4.2024 09:00
Kobylisy0
CHODOV0
7. kolo, Ne 17.3.2024 09:00
Slavia0
CHODOV0
7. kolo, Ne 17.3.2024 09:00
CHODOV0
Kobylisy0
7. kolo, Ne 17.3.2024 09:00
Kobylisy II0
CHODOV0
7. kolo, Ne 17.3.2024 09:00
Sokol Vršovice0
CHODOV0
7. kolo, Ne 17.3.2024 09:00
CHODOV0
Háje0
1. kolo, So 18.5.2024 14:00
Mladší dorost32
Lions Hostivice40
1. kolo, So 18.5.2024 14:00
Zlín33
Mladší dorost22
1. kolo, So 18.5.2024 14:00
Mladší dorost28
Ivančice30
28. kolo, So 18.5.2024 09:00
Starší žáci ŽL19
Jičín22
28. kolo, So 18.5.2024 09:00
Lions Hostivice33
Starší žáci ŽL19
28. kolo, So 18.5.2024 09:00
Karviná18
Starší žáci ŽL12
28. kolo, So 18.5.2024 09:00
Starší žáci ŽL20
Ivančice22
12. kolo, Čt 16.5.2024 20:45
Muži C28
Čambavamba21
6. kolo, So 11.5.2024 10:30
Zruč n.S.30
Muži B29
So 11.5.2024 09:00
Mladší žáci16
Loko Vršovice B17
11. kolo, Po 20.05 18:00
Praha 4
Muži C
13. kolo, Po 03.06 20:15
Muži C
Sparta
14. kolo, Po 10.06 19:15
Slavia
Muži C
9. kolo, Po 17.06 18:30
Všenory
Muži C
Úvod / Starší dorost II.liga - 2016/2017 / 1.kolo / Náchod : Louny
1. | Dukla | 22 | 688:611 | 30 |
2. | Vsetín | 22 | 672:596 | 30 |
3. | Litovel | 22 | 638:610 | 28 |
4. | Olomouc | 22 | 613:572 | 27 |
5. | Bohunice | 22 | 612:604 | 24 |
6. | Šťáhlavy | 22 | 601:623 | 24 |
7. | Jičín | 22 | 663:625 | 22 |
8. | Zlín | 22 | 699:683 | 21 |
9. | Sokol Vršovice | 22 | 589:613 | 20 |
10. | CHODOV | 22 | 605:625 | 18 |
11. | Polanka n.O. | 22 | 580:641 | 14 |
12. | Dvůr Králové | 22 | 568:725 | 6 |
1. | CHODOV B | 8 | 219:167 | 12 |
2. | Ledeč | 8 | 193:173 | 12 |
3. | Chrudim | 8 | 157:169 | 6 |
4. | Úvaly | 8 | 188:219 | 6 |
5. | Zruč n.S. | 8 | 195:224 | 4 |
1. | Loko Vršovice | 11 | 334:276 | 18 |
2. | Kobylisy | 10 | 287:253 | 17 |
3. | Čambavamba | 11 | 286:281 | 13 |
4. | Praha 4 | 10 | 286:246 | 12 |
5. | Všenory | 9 | 217:223 | 7 |
6. | Slavia | 11 | 284:308 | 7 |
7. | CHODOV C | 10 | 240:288 | 4 |
8. | Sparta | 10 | 238:297 | 4 |
1. | Lions Hostivice | 2 | 69:59 | 4 |
2. | Ivančice | 3 | 90:88 | 4 |
3. | Zlín | 2 | 64:55 | 2 |
4. | CHODOV | 3 | 82:103 | 0 |
1. | Talent Plzeň | 24 | 628:407 | 46 |
2. | Dukla | 24 | 580:424 | 44 |
3. | Frýdek-Místek | 24 | 575:438 | 41 |
4. | Č. Budějovice | 24 | 576:453 | 38 |
5. | Lions Hostivice | 24 | 598:495 | 35 |
6. | Zlín | 24 | 549:436 | 34 |
7. | Haná | 24 | 586:473 | 33 |
8. | Náchod | 23 | 533:471 | 32 |
9. | Velké Meziříčí | 24 | 507:494 | 32 |
10. | Velká Bystřice | 24 | 542:485 | 31 |
11. | Lovosice | 23 | 536:432 | 27 |
12. | Ledeč | 24 | 534:570 | 21 |
13. | Jičín | 24 | 505:582 | 20 |
14. | Liberec | 24 | 500:555 | 19 |
15. | Ivančice | 24 | 477:493 | 18 |
16. | Zubří | 24 | 446:491 | 18 |
17. | Úvaly | 24 | 477:525 | 18 |
18. | Strakonice | 24 | 495:579 | 17 |
19. | Újezd u B. | 24 | 505:560 | 16 |
20. | Karviná | 24 | 382:449 | 13 |
21. | Litovel | 24 | 485:637 | 13 |
22. | CHODOV | 24 | 431:535 | 12 |
23. | Třeboň | 24 | 425:573 | 7 |
24. | VŠ Plzeň | 24 | 459:627 | 7 |
25. | Nové Veselí | 24 | 460:607 | 6 |
1. | Dukla A | 15 | 410:162 | 30 |
2. | Talent Plzeň | 12 | 300:178 | 21 |
3. | Dukla B | 15 | 298:226 | 19 |
4. | Šťáhlavy | 12 | 233:196 | 19 |
5. | CHODOV | 18 | 285:331 | 14 |
6. | Úvaly | 9 | 174:118 | 13 |
7. | Sokol Vršovice | 18 | 289:352 | 11 |
8. | Loko Vršovice | 18 | 245:383 | 5 |
9. | Kobylisy | 15 | 92:380 | 0 |
1. | Loko Vršovice A | 34 | 752:489 | 54 |
2. | Kobylisy A | 33 | 672:481 | 48 |
3. | Dukla | 33 | 689:468 | 46 |
4. | Sokol Vršovice A | 31 | 739:411 | 42 |
5. | Úvaly | 31 | 649:570 | 31 |
6. | Sokol Vršovice B | 32 | 402:521 | 22 |
7. | CHODOV | 32 | 392:685 | 21 |
8. | Loko Vršovice B | 32 | 403:629 | 20 |
9. | Kobylisy B | 30 | 231:675 | 4 |
10. | Lions Hostivice | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Kobylisy II | 36 | 0:0 | 36 |
2. | Slavia | 35 | 0:0 | 35 |
3. | CHODOV | 30 | 0:0 | 30 |
4. | Lions Hostivice | 30 | 0:0 | 30 |
5. | Sokol Vršovice | 30 | 0:0 | 30 |
6. | Loko Vršovice | 30 | 0:0 | 30 |
7. | Kobylisy | 29 | 0:0 | 29 |
8. | Astra | 25 | 0:0 | 25 |
9. | Háje | 25 | 0:0 | 25 |
90 gólů
Ivo Šafář86 gólů
Matěj Oškera71 gólů
Lukáš Friedel68 gólů
Marek Popela64 gólů
Jan Trunda53 gólů
Vojtěch Vlček49 gólů
Josef Kos34 gólů
Dominik Barták27 gólů
David Mikulášek23 gólů
Dmytro Andel11 gólů
Erol Medenčevič10 gólů
Ondřej Malý57 gólů
Jiří Bittman41 gólů
Jan Kváš26 gólů
Ondřej Novák20 gólů
Jan Brožek19 gólů
Jiří Schoffer15 gólů
Jan Bursa24 gólů
Vojtěch Pejša21 gólů
Jan Smahel ml.8 gólů
Marek Plesník6 gólů
Vít Stráda6 gólů
Kryštof Kejval5 gólů
Štěpán Bartáček78 gólů
Adam Janko78 gólů
Tomáš Novák78 gólů
Tadeáš Přáda50 gólů
Matyáš Matušinský42 gólů
Josef Smahel21 gólů
Jakub Křenek53 gólů
Tomáš Novák40 gólů
Josef Smahel34 gólů
Jakub Křenek31 gólů
Adam Janko26 gólů
Daniel Ludwig25 gólů
Tadeáš Přáda95 gólů
Antonín Kubalík62 gólů
David Humbatov54 gólů
Ondřej Švík53 gólů
Václav Brácha50 gólů
Filip Černý26 gólů
Jan Zajíc0 gólů
Prokop Křenek0 gólů
Antonín Moravec0 gólů
Jan Vodák0 gólů
Šimon Koutenský0 gólů
Jakub Kulhánek0 gólů
David Janoušek
Počet návštěv: 82630
Posledních 30 dnů: 564 | Posledních 7 dnů: 107 | Poslední den: 10
© 2024 TJ JM CHODOV | Všechna práva vyhrazena | hazenachodov@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz
Diskuze