TJ JM CHODOV

Házenkářský klub
TJ JM CHODOV
tjchodov.sklub.cz

Házená Chodov je správný začátek!

TJ JM CHODOV
CHODOV

18. kolo, Ne 15.04 10:30

Velká Bystřice25
CHODOV 32

Litovel

17. kolo, Ne 08.04 16:30

CHODOV 31
Litovel23

CHODOV

15. kolo, Ne 18.03 11:00

Bystřice p.H.27
CHODOV 25

Jičín

14. kolo, Ne 04.03 16:30

CHODOV 22
Jičín24

CHODOV

13. kolo, Ne 25.02 18:00

Zlín23
CHODOV 38

Hustopeče

12. kolo, Ne 18.02 16:30

CHODOV 32
Hustopeče23

CHODOV

10. kolo, So 18.11 16:00

Náchod29
CHODOV 36

Sokol Vršovice

9. kolo, Ne 12.11 16:30

CHODOV 33
Sokol Vršovice26

CHODOV

8. kolo, So 04.11 18:00

Dvůr Králové22
CHODOV 25

Velká Bystřice

7. kolo, Ne 29.10 16:30

CHODOV 34
Velká Bystřice30

Dvůr Králové

19. kolo, Ne 22.04 16:30

CHODOV
Dvůr Králové

CHODOV

20. kolo, So 28.04 16:00

Sokol Vršovice
CHODOV

Náchod

21. kolo, Ne 06.05 16:30

CHODOV
Náchod

Statistiky střelců

Hráč

Bubeník Bohumil (Muži B)

Šmejkal Karel (Mladší dorost)

Balšánek Jakub (Starší dorost)

Hančl Daniel (Mladší žáci)

Barták Dominik (Mladší žáci)

Smahel Jan (Muži B)

Vodička Václav (Starší žáci)

Androník Michal (Starší dorost)

Chytil Jakub (Mladší dorost)

Posejpal Martin (Mladší dorost)

Brejcha Bořek (Mladší žáci)

Šafář Ivo (Muži A)

Řežábek Jakub (Muži A)

Tůma Filip (Mladší žáci)

Matějka Lukáš (Mladší žáci)

Maleček Martin (Mladší dorost)

Zelenka Ondřej (Mladší dorost)

Jašek Jakub (Mladší dorost)

Hanzl Vojtěch (Muži A)

Bittman Jiří (Muži B)

Matějašek Tomáš (Mladší dorost)

Kovařík Martin (Muži A)

Klačo Josef (Muži A)

Kostelecký Jiří (Muži A)

Řežábek Martin (Muži B)

Trejbal Josef (Mladší žáci)

Hanus Ondřej (Muži A)

Bartoš Kryštof (Mladší žáci)

Menšík František (Mladší dorost)

Zajíc Karel (Starší žáci)

Postelt Patrik (Muži A)

Andel Dmytro (Mladší žáci)

Zajíc Vojtěch (Muži B)

Januš Jan (Mladší dorost)

Uhlík Jakub (Mladší žáci)

Vítek Lukáš (Muži A)

Brožek Tomáš (Mladší dorost)

Švihlík Matěj (Mladší dorost)

Dvořák Tomáš (Mladší žáci)

Kaštánek Jiří (Muži A)

Hackl Lukáš (Starší žáci)

Horecký Filip (Starší žáci)

Vondrášek Jan (Starší dorost)

Škarohlíd Pavel (Mladší dorost)

Sandtmann Ladislav (Mladší dorost)

Tůma Daniel (Mladší žáci)

Křeček Jan (Muži C)

Uhlíř Jakub (Muži B)

Vladyka Štěpán (Muži A)

Waltr Matyáš (Mladší žáci)

Kváš Jan (Muži B)

Jestříbek Jakub (Mladší dorost)

Humpolec Martin (Muži C)

Novák Ondřej (Muži C)

Kaštánek Filip (Muži B)

Sadílek Štěpán (Starší žáci)

Janko Jakub (Mladší žáci)

Obořil Filip (Mladší žáci)

Kopecký David (Mladší dorost)

Choleva Šimon (Starší žáci)

Krupa Štěpán (Muži A)

Bareš Marek (Muži A)

Kopřiva Adam (Muži B)

Mikulášek David (Mladší žáci)

Flaška Pavel (Mladší žáci)

Hruška Patrik (Starší žáci)

Kubart Daniel (Starší dorost)

Samman Tomáš (Mladší žáci)

Mlejnek Matěj (Starší žáci)

Svoboda Lukáš (Muži B)

Heller Daniel (Mladší žáci)

Vangelovski Mik (Muži C)

Janíček Jakub (Mladší dorost)

Samman Rashad (Starší žáci)

Munzar Tomáš (Muži C)

Hančl Robert (Starší žáci)

Babka Michal (Mladší žáci)

Vedral Jiří (Starší žáci)

Benda Jonáš (Mladší dorost)

Zrno Vlastimil (Muži B)

Pejša Jiří (Muži C)

Maleček Tomáš (Mladší žáci)

Peňafort Emanuel (Mladší žáci)

Janovský Adam (Mladší žáci)

Novotný Vojtěch (Starší žáci)

Doubek Tomáš (Muži C)

Kendra Adam (Mladší žáci)

Malý Ondřej (Mladší žáci)

Vráblík Matyáš (Mladší žáci)

Komrska Tomáš (Mladší dorost)

Sova Ondřej (Muži B)

Müller Josef (Mladší dorost)

Klemenc Vladislav (Mladší žáci)

Linhart Tomáš (Mladší dorost)

Vedral Ondřej (Starší žáci)

Červenka Ondřej (Mladší žáci)

Koláček František (Muži B)

Bílek Lukáš (Mladší žáci)

Medenčevič Erol (Starší dorost)

Rubeš Martin (Mladší žáci)

Němeček Jan (Muži A)

Růžička Martin (Starší žáci)

Hradec Tomáš (Mladší žáci)

Alger Michal (Mladší dorost)

Pleva Kryštof (Mladší žáci)

Šetelík Martin (Muži A)

Brdek Václav (Mladší dorost)

Plesník Marek (Mladší žáci)

Čadil Viktor (Mladší žáci)

Hanus Adam (Muži A)

Bílek ml. Lukáš (Mladší žáci)

Král Jakub (Starší žáci)

Hostaša Petr (Muži B)

Verner Vojtěch (Mladší žáci)

Bittman Vladislav (Muži A)

Tůma Adam (Mladší žáci)

Klička Ivan (Mladší dorost)

Helfert Filip (Mladší žáci)

Zábranský Matyáš (Mladší dorost)

Sál Tadeáš (Mladší dorost)

Bouchal Adam (Starší žáci)

Kruncl Martin (Muži C)

Pětioký Adam (Mladší žáci)

Pleva Ondřej (Muži A)

Müller Lukáš (Starší dorost)

Eiselt Jan (Starší žáci)

Góly

89

80

77

77

67

67

65

64

63

61

58

58

55

54

51

48

46

44

42

40

39

39

39

38

37

35

35

35

35

35

33

32

30

25

24

24

24

24

22

22

20

20

19

18

18

18

17

17

16

16

14

14

13

13

11

11

11

10

10

10

10

10

10

9

9

9

9

8

8

8

8

6

6

6

6

5

5

5

5

5

4

4

4

4

4

4

3

3

3

3

3

2

2

2

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

Tabulka

1. Litovel 14 403:323 24
2. CHODOV 15 455:385 22
3. Bystřice p.H. 15 406:390 19
4. Hustopeče 15 417:389 18
5. Jičín 15 380:370 17
6. Náchod 15 390:424 14
7. Velká Bystřice 14 338:363 10
8. Sokol Vršovice 15 384:432 10
9. Zlín 14 357:394 9
10. Dvůr Králové 14 290:350 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

65 gólů

Ivo Šafář

59 gólů

Martin Kovařík

43 gólů

Jiří Kostelecký

41 gólů

Josef Klačo

36 gólů

Ondřej Hanus

35 gólů

Vojtěch Hanzl

Najdete nás na Facebooku

Praha 11 SKLUB.cz Blog ČSH - Český svaz házené ETC spol.s.r.o. Hlavní město Praha Kentlucky Handball eshop Pro-idea s.r.o. Kempa Insportline

Počet návštěv: 45865
Posledních 30 dnů: 734 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 23

© 2018 TJ JM CHODOV | Všechna práva vyhrazena | stepan.vladyka@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne