TJ JM CHODOV

Házenkářský klub
TJ JM CHODOV
tjchodov.sklub.cz

Házená Chodov je správný začátek!

TJ JM CHODOV
CHODOV

18. kolo, Ne 15.04 10:30

Velká Bystřice25
CHODOV 32

Litovel

17. kolo, Ne 08.04 16:30

CHODOV 31
Litovel23

CHODOV

15. kolo, Ne 18.03 11:00

Bystřice p.H.27
CHODOV 25

Jičín

14. kolo, Ne 04.03 16:30

CHODOV 22
Jičín24

CHODOV

13. kolo, Ne 25.02 18:00

Zlín23
CHODOV 38

Hustopeče

12. kolo, Ne 18.02 16:30

CHODOV 32
Hustopeče23

CHODOV

10. kolo, So 18.11 16:00

Náchod29
CHODOV 36

Sokol Vršovice

9. kolo, Ne 12.11 16:30

CHODOV 33
Sokol Vršovice26

CHODOV

8. kolo, So 04.11 18:00

Dvůr Králové22
CHODOV 25

Velká Bystřice

7. kolo, Ne 29.10 16:30

CHODOV 34
Velká Bystřice30

Dvůr Králové

19. kolo, Ne 22.04 16:30

CHODOV
Dvůr Králové

CHODOV

20. kolo, So 28.04 16:00

Sokol Vršovice
CHODOV

Náchod

21. kolo, Ne 06.05 16:30

CHODOV
Náchod

Statistiky trestů

Bodování dle EHF (ŽK-1 bod, 2min-2 body, ČK-5 bodů)

Hráč

Řežábek Jakub (Muži A)

Zelenka Ondřej (Mladší dorost)

Brožek Tomáš (Mladší dorost)

Jestříbek Jakub (Mladší dorost)

Klačo Josef (Muži A)

Hanzl Vojtěch (Muži A)

Vondrášek Jan (Starší dorost)

Hanus Ondřej (Muži A)

Kovařík Martin (Muži A)

Matějašek Tomáš (Mladší dorost)

Sandtmann Ladislav (Mladší dorost)

Posejpal Martin (Mladší dorost)

Novák Ondřej (Muži C)

Januš Jan (Mladší dorost)

Vodička Václav (Starší žáci)

Hackl Lukáš (Starší žáci)

Kopřiva Adam (Muži B)

Vítek Lukáš (Muži A)

Bittman Jiří (Muži B)

Švihlík Matěj (Mladší dorost)

Šmejkal Karel (Mladší dorost)

Chytil Jakub (Mladší dorost)

Tůma Filip (Mladší žáci)

Jašek Jakub (Mladší dorost)

Kaštánek Jiří (Muži A)

Řežábek Martin (Muži B)

Kaštánek Filip (Muži B)

Kváš Jan (Muži B)

Postelt Patrik (Muži A)

Balšánek Jakub (Starší dorost)

Tůma Daniel (Mladší žáci)

Škarohlíd Pavel (Mladší dorost)

Zajíc Vojtěch (Muži B)

Krupa Štěpán (Muži A)

Waltr Matyáš (Mladší žáci)

Androník Michal (Starší dorost)

Šafář Ivo (Muži A)

Maleček Martin (Mladší dorost)

Andel Dmytro (Mladší žáci)

Zajíc Karel (Starší žáci)

Matějka Lukáš (Mladší žáci)

Bouchal Adam (Starší žáci)

Brejcha Bořek (Mladší žáci)

Hančl Daniel (Mladší žáci)

Mikulášek David (Mladší žáci)

Koláček František (Muži B)

Novotný Vojtěch (Starší žáci)

Bareš Marek (Muži A)

Benda Jonáš (Mladší dorost)

Bubeník Bohumil (Muži B)

Sadílek Štěpán (Starší žáci)

Medenčevič Erol (Starší dorost)

Rubeš Martin (Mladší žáci)

Humpolec Martin (Muži C)

Obořil Filip (Mladší žáci)

Janíček Jakub (Mladší dorost)

Kubart Daniel (Starší dorost)

Vladyka Štěpán (Muži A)

Kopecký David (Mladší dorost)

Vedral Jiří (Starší žáci)

Růžička Martin (Starší žáci)

Trejbal Josef (Mladší žáci)

Červenka Ondřej (Mladší žáci)

Choleva Šimon (Starší žáci)

Barták Dominik (Mladší žáci)

Němeček Jan (Muži A)

Křeček Jan (Muži C)

Pejša Jiří (Muži C)

Janovský Adam (Mladší žáci)

Sova Ondřej (Muži B)

Alger Michal (Mladší dorost)

Hanus Adam (Muži A)

Hruška Patrik (Starší žáci)

Zrno Vlastimil (Muži B)

Menšík František (Mladší dorost)

Kostelecký Jiří (Muži A)

Hančl Robert (Starší žáci)

Horecký Filip (Starší žáci)

Svoboda Lukáš (Muži B)

Vráblík Matyáš (Mladší žáci)

Samman Rashad (Starší žáci)

Bílek Lukáš (Mladší žáci)

Munzar Tomáš (Muži C)

Uhlíř Jakub (Muži B)

Smahel Jan (Muži B)

Samman Tomáš (Mladší žáci)

Tůma Adam (Mladší žáci)

Malý Ondřej (Mladší žáci)

Kruncl Martin (Muži C)

Kendra Adam (Mladší žáci)

Linhart Tomáš (Mladší dorost)

Hostaša Petr (Muži B)

Verner Vojtěch (Mladší žáci)

Pětioký Adam (Mladší žáci)

Zábranský Matyáš (Mladší dorost)

Král Jakub (Starší žáci)

Pleva Kryštof (Mladší žáci)

Müller Josef (Mladší dorost)

Šetelík Martin (Muži A)

Pleva Ondřej (Muži A)

Brdek Václav (Mladší dorost)

Mlejnek Matěj (Starší žáci)

Doubek Tomáš (Muži C)

Uhlík Jakub (Mladší žáci)

Bílek ml. Lukáš (Mladší žáci)

Peňafort Emanuel (Mladší žáci)

Babka Michal (Mladší žáci)

Maleček Tomáš (Mladší žáci)

Klemenc Vladislav (Mladší žáci)

Klička Ivan (Mladší dorost)

Čadil Viktor (Mladší žáci)

Sál Tadeáš (Mladší dorost)

Flaška Pavel (Mladší žáci)

Janko Jakub (Mladší žáci)

Plesník Marek (Mladší žáci)

Müller Lukáš (Starší dorost)

Komrska Tomáš (Mladší dorost)

Vangelovski Mik (Muži C)

Eiselt Jan (Starší žáci)

Bittman Vladislav (Muži A)

Bartoš Kryštof (Mladší žáci)

Heller Daniel (Mladší žáci)

Vedral Ondřej (Starší žáci)

Helfert Filip (Mladší žáci)

Dvořák Tomáš (Mladší žáci)

Hradec Tomáš (Mladší žáci)

ŽK

5

6

1

2

6

2

4

8

5

4

4

3

3

2

2

3

1

3

3

3

2

4

6

2

1

1

2

2

0

2

0

2

2

0

2

0

1

1

3

1

3

0

3

3

2

0

0

2

2

2

0

0

1

1

1

1

1

1

1

1

0

2

0

0

2

0

2

0

0

0

0

0

0

0

2

0

0

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

2min

11

9

11

9

5

6

6

4

5

4

4

4

4

4

4

3

4

3

3

3

3

2

1

3

3

3

2

2

3

2

3

2

2

3

2

3

2

2

1

2

1

0

1

1

1

2

2

1

1

1

2

2

1

1

1

1

1

1

1

1

1

0

1

1

0

1

0

1

1

1

1

1

1

1

0

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

ČK

1

1

1

1

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Body

32

29

28

25

21

19

16

16

15

12

12

11

11

10

10

9

9

9

9

9

8

8

8

8

7

7

6

6

6

6

6

6

6

6

6

6

5

5

5

5

5

5

5

5

4

4

4

4

4

4

4

4

3

3

3

3

3

3

3

3

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

2

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Tabulka

1. Litovel 14 403:323 24
2. CHODOV 15 455:385 22
3. Bystřice p.H. 15 406:390 19
4. Hustopeče 15 417:389 18
5. Jičín 15 380:370 17
6. Náchod 15 390:424 14
7. Velká Bystřice 14 338:363 10
8. Sokol Vršovice 15 384:432 10
9. Zlín 14 357:394 9
10. Dvůr Králové 14 290:350 3

Kompletní tabulka

Střelci týmu

65 gólů

Ivo Šafář

59 gólů

Martin Kovařík

43 gólů

Jiří Kostelecký

41 gólů

Josef Klačo

36 gólů

Ondřej Hanus

35 gólů

Vojtěch Hanzl

Najdete nás na Facebooku

Praha 11 SKLUB.cz Blog ČSH - Český svaz házené ETC spol.s.r.o. Hlavní město Praha Kentlucky Handball eshop Pro-idea s.r.o. Kempa Insportline

Počet návštěv: 45865
Posledních 30 dnů: 734 | Posledních 7 dnů: 156 | Poslední den: 23

© 2018 TJ JM CHODOV | Všechna práva vyhrazena | stepan.vladyka@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne